Najczęściej kupowane - Inna Bajka

Najlepsi sprzedawcy

na stronie
Ilość:

Makaron w 100% z mąki z soczewicy czerwonej na wodzie źródlanej ma wysoką zawartość: • Miedzi, która pomaga w utrzymaniu prawidłowej pigmentacji włosów. • Kwasu foliowego, który przyczynia się do wzrostu tkanek matczynych w czasie ciąży. 

Ilość:

Zrób coś dla serca. Nasiona Chia są bogatym źródłem jednonienasyconych i wielonienasyconych kwasów tłuszczowych, które pomagają w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu. Fosfor przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu, zdrowych kości i zębów. Wystarczą 2 łyżki dziennie w ramach zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia! Nie zalecamy...

14,99 zł
Obecnie brak na stanie
Ilość:

Makaron w 100% z mąki gryczanej na wodzie źródlanej. Gryka zawiera dużą ilość pełnowartościowego: białka, węglowodanów, cennych pierwiastków takich jak: wapń, żelazo, fosfor, potas, mangan, miedź, magnez oraz witamin B1, PP i E.  

Ilość:

Makaron w 100% z mąki z soczewicy zielonej na wodzie źródlanej ma wysoką zawartość: • Miedzi, która pomaga w utrzymaniu prawidłowej pigmentacji włosów. • Kwasu foliowego, który przyczynia się do wzrostu tkanek matczynych w czasie ciąży. 

Ilość:

Makaron w 100% z mąki z ciecierzycy na wodzie źródlanej ma wysoką zawartość: • Manganu, który jest niezbędny do prawidłowo funkcjonującego układu nerwowego • Miedzi, która pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego

Ilość:

Makaron w 100% z mąki jaglanej na wodzie źródlanej jest niezwykle bogatym źródłem witamin B1 i B3 oraz żelaza, magnezu, błonnika, potasu i fosforu.  Makaron jaglany jest zasadotwórczy, czyli nie zakwasza organizmu tak jak wiele innych produktów zbożowych. W związku z tym jest dobrym wyborem przy nadkwasocie. 

43 - 48 z 50 produtków