Najczęściej kupowane - Inna Bajka

Najlepsi sprzedawcy

na stronie
Ilość:

Podaruj organizmowi trochę relaksu. Miedź pomaga chronić organizm przed stresem oksydacyjnym, wraz z magnezem wspiera układ nerwowy, a z fosforem wpływa na prawidłowy metabolizm energetyczny. Wystarczą 2 łyżki dziennie w ramach zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia!

Ilość:

Zrób coś dla serca. Nasiona Chia są bogatym źródłem jednonienasyconych i wielonienasyconych kwasów tłuszczowych, które pomagają w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu. Mangan przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego i chroni przed stresem oksydacyjnym. Wystarczą 2 łyżki dziennie w ramach zbilansowanej diety i zdrowego...

Ilość:

Podaj wątrobie pomocną dłoń! Ostropest plamisty zawiera sylimarynę wspomagającą procesy trawienia i regenerację wątroby. Wystarczą 2 łyżeczki dziennie w ramach zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia! Nie zalecamy przekraczać sugerowanej dziennej porcji. Kobiety w ciąży i dzieci – to nic osobistego, ale ten produkt nie jest dla Was. Przepraszamy. 

Ilość:

Maca jest bogatym źródłem błonnika pokarmowego i łatwo przyswajalnego białka. Zawiera też potas, który wspomaga prawidłowe działanie układu nerwowego.  Wystarczy 1 łyżeczka dziennie w ramach zbilansowanej diety i zdrowego stylu życia!

Ilość:

Odporni na wszystko! Żelazo pomaga w produkcji czerwonych krwinek i zmniejsza uczucie zmęczenia, a wraz z witaminą A pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Wystarczą 4 i pół łyżki dziennie w ramach zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia!

Ilość:

Zrób coś dla serca. Nasiona Chia są bogatym źródłem jednonienasyconych i wielonienasyconych kwasów tłuszczowych, które pomagają w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu. Fosfor przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu, zdrowych kości i zębów. Wystarczą 2 łyżki dziennie w ramach zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia! Nie zalecamy...

14,99 zł
Obecnie brak na stanie
31 - 36 z 36 produtków