Najczęściej kupowane - Inna Bajka

Najlepsi sprzedawcy

na stronie
Ilość:

Nasiona chia znali i cenili już starożytni Aztekowie. Te niepozorne z wyglądu ziarenka zawierają cenne kwasy tłuszczowe omega -3 oraz są źródłem błonnika pokarmowego. Matcha to królowa herbat z Japonii, pełna minerałów i antyoksydantów. Razem stanowią międzykontynentalny superduet. 

Ilość:

Miechunka, zwana też złotą jagodą, przybyła do nas z Ameryki Południowej. Połączyliśmy ją z jabłkiem, żeby uzyskać przepyszny, swojski i jednocześnie lekko egzotyczny smak. Nasza kompozycja zawiera sporo żelaza, które pomaga w prawidłowym transporcie tlenu w organizmie oraz przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Powiedz głośno...

Ilość:

Zawsze chcieliśmy jeść ciasto na śniadanie. Jaglanka z marchewką i pomarańczą smakuje jak ciasto marchewkowe, więc chyba nam się udało. A żeby połączyć przyjemne z pożytecznym, w naszej jaglance jest dużo cynku, który pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Wystarczy jedna porcja spożywana regularnie w ramach zbilansowanej diet i...

Ilość:

Jedno pudełko – tyle możliwości! Choć kasza bulgur z pomidorami, oliwkami i miętą sama w sobie stanowi pyszny posiłek, możesz zrobić z niej jeszcze wiele innych dań: faszerowane papryki.

Ilość:

Jedno pudełko – tyle możliwości! Choć kasza z burakiem i jarmużem sama w sobie stanowi pyszny posiłek, możesz zrobić z niej jeszcze wiele innych dań: grzyby faszerowane czy wytrawną tartę. Duuużo więcej propozycji znajdziesz na stronie.

Ilość:

Jedno pudełko – tyle możliwości! Choć soczewica czerwona z warzywami sama w sobie stanowi pyszny posiłek, możesz zrobić z niej jeszcze wiele innych dań: rozgrzewającą zupę czy faszerowaną cukinię. Duużo więcej propozycji znajdziesz na stronie.

13 - 18 z 50 produtków