Super Dobro - Inna Bajka

JEDEN, ALE WYBITNY

Produkty SUPER DOBRO zawierają jeden wybrany przez nas produkt, charakteryzujący się wyjątkowymi właściwościami, na przykład młody jęczmień, nasiona chia, jagody goji i wiele innych. Możesz użyć ich we własnych przepisach, wzbogacić swój jogurt lub napój, a niektóre – zjeść prosto z tuby. Najwyższą jakość gwarantuje nasz Dziki Dostawca.

Super Dobro  

Liczba produktów: 10
na stronie
Ilość:

Zrób coś dla serca. Nasiona Chia są bogatym źródłem jednonienasyconych i wielonienasyconych kwasów tłuszczowych, które pomagają w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu. Fosfor przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu, zdrowych kości i zębów. Wystarczą 2 łyżki dziennie w ramach zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia! Nie zalecamy...

14,99 zł
Obecnie brak na stanie
Ilość:

Zrób coś dla serca. Nasiona Chia są bogatym źródłem jednonienasyconych i wielonienasyconych kwasów tłuszczowych, które pomagają w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu. Mangan przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego i chroni przed stresem oksydacyjnym. Wystarczą 2 łyżki dziennie w ramach zbilansowanej diety i zdrowego...

Ilość:

Podaruj organizmowi trochę relaksu. Miedź pomaga chronić organizm przed stresem oksydacyjnym, wraz z magnezem wspiera układ nerwowy, a z fosforem wpływa na prawidłowy metabolizm energetyczny. Wystarczą 2 łyżki dziennie w ramach zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia!

Ilość:

Czas na słodkie co nieco. Cukier kokosowy posiada niski indeks glikemiczny, zapewnia naturalną, zrównoważoną energię i jest zdrowszą alternatywą cukru białego. Możesz używać go do słodzenia herbaty lub kawy, do pieczenia, gotowania i wszystkiego, do czego używasz zwykłego cukru. 

Ilość:

Wszystko w porządku! Witamina C chroni przed stresem oksydacyjnym. Żelazo pomaga w produkcji czerwonych krwinek i zmniejsza uczucie zmęczenia. Witamina C i żelazo pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Wystarczą 3 łyżki dziennie w ramach zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia!

Ilość:

Ciało i umysł! Potas wspomaga prawidłowe działanie układu nerwowego. Magnez też, a dodatkowo zmniejsza uczucie zmęczenia. Wystarczą 2 łyżki dziennie w ramach zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia!

1 - 6 z 10 produtków